Laureaat sportverdienste Denderleeuw

Op vrijdag 25 januari 2019 huldigde het gemeentebestuur alle Denderleeuwse kampioenen van het voorbije jaar tijdens het jaarlijkse Sportgala.  Daarnaast werden de sportlaureaten van 2018 bekendgemaakt.
Onze sensei Antoine Vermeulen werd verkozen als “Laureaat sportverdienste” voor zijn vele jaren inzet voor zijn club in Denderleeuw en ook voor zijn nationale en internationale aikido carrière.
In een kort interview op het podium hielp onze sensei al direct enkele misverstanden over aikido de wereld uit en verduidelijkte hij de vredevolle kant van aikido.  Hij sloot af met een paar leuke anekdotes en nodigde de presentator uit om een les mee te volgen in onze club.
Het werd nog een fijne avond waar de huldigingen werden afgewisseld met knappe beatbox optredens en een paar indrukwekkende acrobatische acts.   De avond werd afgesloten met een receptie en er werd nog wat gezellig nagepraat in ons stamcafé “De Vrede”.
Proficiat sensei met deze welverdiende erkenning!